Вакарчук заявив, що готовий стати прем’єр-міністром

ДУМКА 14, Червень 2019, 11:08 409
Вакарчук заявив, що готовий стати прем’єр-міністром

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук готовий очолити український уряд в разі потреби, заявила глава штабу політичної сили Юлія Клименко.

«Якщо потрібно буде зайняти прем’єрське крісло, то як Святослав Вакарчук, так і будь-хто з нашої команди готовий це зробити», — сказав вона в інтерв’ю РБК-Україна.

За словами Клименко, в команді Голосу багато гідних людей, які можуть йти у виконавчу владу.

«У нас є excel-таблиця, яка налічує дві тисячі осіб. Це наш кадровий резерв, де вказано, що людина готова і може зайняти певну посаду. Якщо ми будемо мати якийсь вплив у виконавчій владі, ми будемо готові запропонувати гідних і конструктивних людей», — уточнила вона.

Коментуючи нинішній склад Кабміну, глава штабу Голосу підкреслила, що є низка гідних міністрів і заступників, які можуть продовжувати роботу.

«Ми також вважаємо, що повинні продовжуватися такі реформи, як охорони здоров’я. Чи це буде Уляна Супрун, або хтось інший — це вже питання паралельне. У нас немає претензій до міністра фінансів Оксани Маркарової, яка, мені здається, зайняла свою посаду у важкий час і виконує функцію підтримки стабільності в державі», — резюмувала Клименко.

Раніше про готовність зайняти прем’єрське крісло заявляли лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко і екс-президент Петро Порошенко.