Вбивство Шеремета: слідство заблокувало захисникам доступ до матеріалів справи. ВІДЕО

ДУМКА 16, Грудень 2019, 16:18 2165
Вбивство Шеремета: слідство заблокувало захисникам доступ до матеріалів справи. ВІДЕО

Адвокат підозрюваної у справі про вбивство Павла Шеремета Юлії Кузьменко заявив, що у нього не приймають клопотання про ознайомлення з матеріалами справи.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Виявляється старшого слідчого Бирко Василя Анатолійовича, який підписав підозру (у справі про вбивство Шеремета. – Ред.), на місці немає і тиждень не буде. Запропонував мені здати клопотання через канцелярію. Ні-ні, не прокотить! Особисто слідчому під розписку хочу! В групі є ще вагон слідчих!

Визначають кого до мене надіслати. Подивлюся як швидко дадуть матеріали на ознайомлення! Хочу сьогодні, прямо негайно! У такій резонансній справі Приходьте завтра або потім не прокотить! Чекаю!”- розповів він.

“Це траханий треш! Бирко, мене не буде! Отримати клопотання не можу! Дзвоню помічнику Подоляк Анджею! Отримати клопотання не може, він у суді. Пропоную приїхати до суду відразу він кудись ще зібрався, пропоную іншого слідчого дати.

Вони не можуть, залучалися тільки для окремих слідчих дій! І коли дадуть матеріали, будуть визначатися!

Дзвоню іншому слідчому, мороз повний! Прийшов в приймальню, розписуватися про отримання не хочуть! Дівчина втомленим голосом пропонує його просто залишити! Мені Авакову дзвонити, щоб він розписався?!”- повідомив пізніше Добош.

“Старший слідчий Бирко Василь Анатолійович, і його помічник Подоляк Анджей просто не беруть трубку. Повний ігнор і блокування можливості ознайомитися з матеріалами справи”, – резюмував Добош.

Опубліковано Владом Добошем Понеділок, 16 грудня 2019 р.