Весільний скандал з Богданом: за главу ОП заступилася наречена

ДУМКА 29, Серпень 2019, 02:14 547
Весільний скандал з Богданом: за главу ОП заступилася наречена

Юрист Анна Огренчук пояснила, чому глава Офісу президента Андрій Богдан гуляв на її весіллі на французькому курорті Сен-Тропе в День Незалежності.

Про це вона пише на своїй сторінці у Facebook.

“Дату обрали невипадково, багато наших друзів можуть знайти в своєму розкладі вільний час тільки по великих святах – яким для нас всіх є День незалежності України”, – пояснює Огренчук.

За її словами, Богдана вона знає давним-давно і запросила його на весілля ще до того, як він став главою ОП.

“Друзів на весілля ми запросили ще на початку року, задовго до того, як Андрій Богдан, якого я знаю з 2002 року, став керувати Офісом Президента”, – пише новоспечена дружина.

Вона розповіла також, що серед гостей на весіллі були друзі і колеги, більшість з яких вона і її чоловік – Андрій Довбенко – знають більше 10 років, багато з них – “хороші юристи і великі бізнесмени”.

“До речі, серед запрошених на наше весілля не було ні міністра юстиції пана Петренко, ні члена ЦВК пані Бернацької. Більше того, нам так і не представилася можливість познайомитися з ними особисто”, – з безліччю смайликів додає Огренчук.

Також вона звернулася до журналістів з проханням поважати її право на особисте життя.

“Сподіваюся, що наше свято більше не буде дратувати навколополітичні кола, і нашу сім’ю не залучатимуть до політичних маніпуляцій. P.s. Формат заходу не передбачав ніякої секретності”, – резюмувала вона.