Він не такий вже й поганий: у Слузі народу заступилися за Шуфрича

ДУМКА 29, Серпень 2019, 12:51 659
Він не такий вже й поганий: у Слузі народу заступилися за Шуфрича

Народний депутат від Слуги народу Давид Арахамія заявив, що його політсила погодилася на кандидатуру депутата Нестора Шуфрича на посаду голови комітету з питань свободи слова, оскільки він йде по квоті опозиції.

Про це повідомляє Укрінформ.

“Слухайте, у нас є квотний принцип, щось же треба віддавати опозиції. Вони самі делегують, це не ми говоримо, що давайте буде Шуфрич або Рабінович, або Медведчук. Вони кажуть, що ми бачимо таку людину. Ми можемо сказати тільки те, що ми вам віддаємо цей комітет, беріть і делегуйте. Тобто ви повинні питання про Шуфрича адресувати ОПЗЖ – це їх квота і вони фактично делегували людину”, – сказав Арахамія.

За його словами, Шуфрич – “не така вже і погана людина”.

“Він же хоче про свободу слова говорити, давайте подивимося, як він буде це робити. Він дуже хоче, а нам все одно”, – зазначив Арахамія.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що медіарух “Медіа за усвідомлений вибір” закликав народних депутатів не підтримувати призначення Нестора Шуфрича головою парламентського комітету з питань свободи слова і підібрати на цю посаду більш гідну кандидатуру. Представники журналістської спільноти вказали на факти використання для маніпуляцій і пропаганди медіа, пов’язані з Віктором Медведчуком, близьким соратником якого є Шуфрич, і партією “Опозиційна платформа – За життя”.

“Лідери і члени цієї політичної сили не раз були помічені у використанні контрольованих ними медіа для маніпуляцій громадською думкою і пропаганди, зокрема проросійською. Так, один з лідерів ОПЗЖ Віктор Медведчук… послідовно просуває в Україні інтереси країни-агресора, зокрема через маніпуляції і цензуру у фактично підконтрольних йому ЗМІ”, – йдеться в заяві, опублікованій на сайті Detector Media у вівторок, 27 серпня.