Володимир Ар’єв: Зеленський повернув в Україну свавілля часів Януковича

ДУМКА 27, Травень 2020, 16:01 1265
Володимир Ар’єв: Зеленський повернув в Україну свавілля часів Януковича

Народний депутат “Європейської Солідарності” Володимир Ар’єв прокоментував штурм співробітниками Державного бюро розслідувань музею Івана Гончара у Києві.

“Вони повністю ігнорують будь-які норми українського законодавства. І я вважаю, що від сьогоднішнього дня кожна людина в Україні може зрозуміти, що вона є не захищеною, і що ця влада вже остаточно пустилася берега у своєму бажанні чинити не по закону, а по тому, як вони собі намітили.

Тобто свавілля, як у часи Януковича, сьогодні переходить вже остаточно. І це ми бачимо в часи Зеленського. Раніше був “Беркут”, а зараз – “ДБеРкут”. І ми сьогодні є свідками того, що українцям треба готуватися до того, що захищати свої права треба буде так само, як і в 2013-2014 роках. Цей час не за горами… Орли Портнова, які сьогодні працюють в ДБР, сьогодні вриваються без жодних документів і без жодних правових підстав і намагаються чинити незаконні дії з чужим майном”, – зазначив Ар’єв.

Він підкреслив, що подібне свавілля не стосується лише одного Петра Порошенка.

“Завтра, якщо сьогодні не дати їм відсіч і не поставити їх на своє місце, на якому вони мають стояти згідно із законом, то завтра це буде щодо кожного українця. Тому що вони входять у смак. І які б вони не пояснювали добрі наміри, я вважаю, що вони будуть в подальшому зараз використовувати ситуацію і з ізоляцією України через COVID, і з тим, що західні наші партнери більше сьогодні займаються собою. І вони будуть намагатися тиснути і наступати на права та свободи громадян. Вони ввійшли вже у смак. А якщо вони ввійшли вже у смак, то значить треба позбавляти когось смакових рецепторів. І вже невдовзі. Чим швидше, тим краще”, – підкреслив депутат.