Волонтерок висадили з маршрутки Луцьк-Київ, щоб не заважали дивитись фільм російською мовою. ВІДЕО

ДУМКА 28, Січень 2020, 00:01 5113
Волонтерок висадили з маршрутки Луцьк-Київ, щоб не заважали дивитись фільм російською мовою. ВІДЕО

Українська волонтерка Ярина Чорногуз поскаржилася, що водій автобуса Busfor під час поїздки з Луцька до Києва відмовився вимикати російський серіал.

Він погодився висадити Чорногуз і її подругу, також волонтерку, посеред дороги, “щоб далі дивитися в спокої російське кіно”. Про це дівчина написала на своїй сторінці в Facebook 27 січня (щоб подивитися відео, поскролльте новину вниз).

Вона додала, що автобусом поверталася до столиці з Луцька з похорону свого хлопця Миколи Сорочука, який був убитий на Донбасі.

“Коли я підійшла і ввічливо попросила вимкнути російський серіал, аргументуючи це тим, що я недавно повернулася із зони бойових дій, з лютого їду туди знову, і мені огидно всю ніч Слухати телепродукт окупантів, водій це зробити відмовився.

Читайте також:

Ми почали наполягати далі, Настя включила камеру на телефоні, після чого водій почав вибивати телефон у неї з рук”, – написала волонтерка.

Водій зажадав, щоб дівчата запитали У інших пасажирів автобуса, чи вимикати серіал.

“На нас почала кидатися якась жінка, яка їхала назад з Італії і їй байдуже, якою мовою, і ми вбивці, їздимо на війну, вона нас туди не посилала. Інший автобус просто промовчав”, – розповіла Чорногуз.

Вона додала, що ще перед початком поїздки водій грубив пасажирам і зажадав, щоб вони чекали транспорт за півгодини до часу відправлення. В результаті він запізнився, але відмовився вибачитися.

У своєму наступному пості Чорногуз розповіла, що автостопом дісталася Рівного. Вона також повідомила, що водія по прибуттю до Києва “чекає теплий прийом”.

Опубліковано Яриною Чорногуз Понеділок, 27 січня 2020 р.

Друзі, дякую за підтримку й репости. Ми з Настею вже достопили до Рівного, і звідти їдемо другим автобусом на Київ. Нас…

Опубліковано Яриною Чорногуз Понеділок, 27 січня 2020 р.