“Вони вам не слуги”: Зеленському порадили навчитися розмовляти з міністрами

ДУМКА 27, Червень 2019, 20:53 7307
“Вони вам не слуги”: Зеленському порадили навчитися розмовляти з міністрами

Український дипломат і громадський діяч Данило Лубківський порадив президенту Зеленському навчитися розмовляти з міністром закордонних справ.

Про це він написав у Фейсбуці.

Лубківський зазначив: “Президенту України варто навчитися розмовляти з Міністром закордонних справ. І перестати проявляти емоції. Перш ніж виходити до преси, глава держави повинен засвоїти велику норму, що Президент, Прем’єр-міністр і міністр закордонних справ представляють державу в міжнародних відносинах ex officio (за посадою), тобто без спеціальних повноважень.

Крім цього, Президенту варто зрозуміти, чим саме є посада міністра закордонних справ. Це – не його слуга. Не ад’ютант. Не якийсь невідомий підлеглий.

Міністр закордонних справ – це повноважний представник України, один з головних чиновників держави і буквальний автор зовнішньої політики. Розмови в сьогоднішньому стилі треба залишити з усіма минулими манерами.

Гідна відповідь Павло Клімкіна на випад Володимира Зеленського.

Президент сказав, що він може подобатися, а може не подобатися. Ніхто не сперечається.

Але Президент повинен завжди думати, що він говорить, як і де. І, принаймні, демонструвати виваженість. За ним уважно стежить світ. Сьогодні світ побачив його слабкість. Якби це була його особиста річ, немає проблем.

Ця слабкість шкодить Україні”.