ЗСУ показали запис ліквідації снайпера бойовиків. ВІДЕО

ДУМКА 25, Червень 2019, 18:19 1099
ЗСУ показали запис ліквідації снайпера бойовиків. ВІДЕО

Внаслідок удару був знищений російський снайпер.

У відповідь на постійні обстріли поблизу Донецька контрснайперська група виявила та знищила одного з російських снайперів, який цинічно порушував умови припинення вогню.

Відповідне відео опублікували українські військові, передаеє “Думка“.

Так, український снайпер одного з підрозділів здійснив майстерний постріл з відстані приблизно у 1000 метрів, і тепер обстріли на цій ділянці тимчасово стихли.

Раніше волонтер Юрій Москаленко на своїй сторінці в Facebook опублікував відео знищення позицій сепаратистів на Донбасі.

На Світлодарській дузі пострілом з ПТКР знищена кулеметна точка, яка постійно погрожувала військовим, повідомив волонтер.

За його словами, знищена кулеметна точка постійно погрожувала військовим.

“Знищення ворожої кулеметної точки, постійно дошкуляла і наражала на небезпеку наших воїнів… Свитлодарка. Влучний постріл ПТКР…”, – написав він у коментарі до відео.

За словами Москаленка, в результаті один сепаратист загинув, ще двоє отримали поранення.

Крім того, український патріот і блогер з окупованих територій «Necro Mancer» додав до свого списку загиблих терористів, які воювали на Донбасі, чергового місцевого бойовика квазіутворення “ДНР”:

“Грумницький Олексій Володимирович (Грунт). 1-а бригада першого армійського корпусу (ДНР), Головне розвідувальне управління Т-1 (ДНР). Місце проживання – Макіївка. Народився 18/01/1987. Загинув 11/06/2019».

Інформація взята з соціальних мереж прихильників «русского мира».

Причому Засланий Порохня дає зрозуміти, що разом з Грунтом загинув ще один терорист (Москва), а троє були поранені (Шахтар, Якуш, Крек).

За даними «Миротворця», Олексій Грумницький є розвідником розвідуправління “Республіканської” гвардії ДНР. Про його смерть тут поки не повідомляють.