“Вибив зуб”: в Офісі президента побилися Баканов і Богдан

ДУМКА 3, Листопад 2019, 00:12 2984
“Вибив зуб”: в Офісі президента побилися Баканов і Богдан

За даними журналіста Станіслава Речинського, глава Офісу президента України Андрій Богдан після бійки з головою СБУ Іваном Бакановим не виходить на роботу. Факт бійки підтвердила Соня Кошкіна.

30 жовтня в Офісі президента України сталася бійка між главою ОПУ Андрієм Богданом і головою Служби безпеки України Іваном Бакановим. Про це 2 листопада повідомив у Facebook журналіст Станіслав Речинський.

“Команда Зеленського пустилася берега. У середу на Банковій побилися Баканов і Богдан. Богдан відтоді на роботу не виходить. Причина конфлікту – призначення начальника ГСУ (Головне слідче управління) СБУ.

Богдан хотів [заступника голови СБУ Дмитра] Нескоромного. Баканов – Вовка (Василь Вовк раніше обіймав посаду керівника ГСУ СБУ). Богдану вибили зуб”, – написав він.

Речинський також стверджує, що президент України підписав подання Баканова на звільнення двох його заступників, Нескоромного і Владислава Бухарєва, а документ про звільнення заступника голови СБУ Анатолія Дублика – не підписав.

В свою чергу Соня Кошкіна підтвердила у Facebook інформацію Речинського.

“Фактаж весь підтверджую – перевірила. І щодо Богдана теж. Оцінки й акценти у мене дещо інші, але поки залишу їх при собі – зараз важливий саме фактаж”, – наголосила журналістка.