“Виклик Зеленському”: «Євробляхери» вимагають відтермінувати введення штрафів

ДУМКА 19, Серпень 2019, 03:51 600
“Виклик Зеленському”: «Євробляхери» вимагають відтермінувати введення штрафів

Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з іноземною реєстрацією.

У Запоріжжі в неділю, 18 серпня, власники машин з європейською реєстрацією влаштували автопробіг, вимагаючи у такий спосіб відтермінувати запровадження штрафів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що «євроблхери» проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції.

Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з європейською реєстрацією, допоки питання їх розмитнення не буде переглянуто парламентом нового скликання.

«Сьогодні всі власники авто з іноземною реєстрацією опинилися в ситуації, коли за керування машинами передбачені штрафні санкції при першій зупинці патрульною поліцією — 8,5 тис. грн, при повторній зупинці — 17 тис. грн плюс позбавлення прав, конфіскація авто. Також у ДФС передбачені штрафи до 170 тис. грн.

На сьогодні президент Зеленський озвучив, що нова Рада, що розпочне виконання своїх обов’язків з 29-го (серпня — ред.) негайно ухвалить закон, що відтермінує введення штрафних санкцій ще на три місяці. Але це відбудеться не раніше 30-го числа, а невдовзі почнуть вступати у силу штрафи і керувати авто вже не можна», — заявив організатор акції Влад Погорелов.