“Виклик Зеленському”: «Євробляхери» вимагають відтермінувати введення штрафів

Володимир Маркопольский 19, Серпень 2019, 03:51 516
“Виклик Зеленському”: «Євробляхери» вимагають відтермінувати введення штрафів

Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з іноземною реєстрацією.

У Запоріжжі в неділю, 18 серпня, власники машин з європейською реєстрацією влаштували автопробіг, вимагаючи у такий спосіб відтермінувати запровадження штрафів.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Зазначається, що «євроблхери» проїхалися центральним проспектом міста до майдану Героїв Революції.Учасники акції хочуть відтермінувати запровадження штрафних санкцій за керування автомобілями з європейською реєстрацією, допоки питання їх розмитнення не буде переглянуто парламентом нового скликання.

«Сьогодні всі власники авто з іноземною реєстрацією опинилися в ситуації, коли за керування машинами передбачені штрафні санкції при першій зупинці патрульною поліцією — 8,5 тис. грн, при повторній зупинці — 17 тис. грн плюс позбавлення прав, конфіскація авто. Також у ДФС передбачені штрафи до 170 тис. грн.

На сьогодні президент Зеленський озвучив, що нова Рада, що розпочне виконання своїх обов’язків з 29-го (серпня — ред.) негайно ухвалить закон, що відтермінує введення штрафних санкцій ще на три місяці. Але це відбудеться не раніше 30-го числа, а невдовзі почнуть вступати у силу штрафи і керувати авто вже не можна», — заявив організатор акції Влад Погорелов.