Єрмак посилив контроль пропуску в Офіс президента, щоб не заразили Зеленського

Володимир Маркопольский 24, Березень 2020, 00:53 223
Єрмак посилив контроль пропуску в Офіс президента, щоб не заразили Зеленського

Людей з температурою тіла вище 37 градусів і тих, хто відмовляється від термометрії, в будівлю ВП пускати заборонено.

Керівник офісу президента Андрій Єрмак зобов’язав військовослужбовців Управління державної охорони вимірювати температуру тіла всіх співробітників і відвідувачів ВП. Тих, хто відмовляється від процедури, пускати в приміщення заборонено. Так само як і тих, чия температура вище 37 градусів – їм охоронці повинні рекомендувати звернутися до лікаря.Фотокопію розпорядження Єрмака з відповідними інструкціями датовано 12 березня.

“Підрозділу Служби охорони Управління державної охорони на період карантину впровадити скринінг температури працівників та відвідувачів офісу президента та Координаційного центру взаємодії з Кабінетом Міністрів України з метою недопущення поширення інфекційних захворювань особами, які мають ознаки таких захворювань.

Не допускати осіб, які відмовилися проходити термометрію, до приміщень офісу та Координаційного центру”, – сказано в документі.

Керівників структурних підрозділів ВП Єрмак зобов’язав провести роз’яснювальну роботу з підлеглими про необхідність дотримання правил протиепідемічної безпеки.

Державне управління справами, згідно з розпорядженням керівника ВП, має забезпечити цілодобовий протиепідеміологічний нагляд на Банковій.У той же час, закордонні відрядження співробітників в ВП з зв’язку з коронавірусом не скасували.