З сайту ДБР зникли дані про роботу відомства за останні два роки

consaidin 3, Лютий 2021, 12:32 138
З сайту ДБР зникли дані про роботу відомства за останні два роки

На головному сайті Державного бюро розслідувань України зникли всі дані про роботу відомства, опубліковані до так званого “перезавантаження”.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook глава громадської організації “Рада громадського контролю” адвокат Олег Шрам, передає Думка.

“ДБР видалило зі свого офіційного сайту практично всю інформацію про свою діяльність з моменту створення до початку так званого “перезавантаження” (до 28-го грудня 2019 року)”, – йдеться в повідомленні.

Згідно зі спостереженнями “громадського працівника”, з сайту ГБР були видалені:

вся інформація про проведені в 2018-му і 2019 му роках конкурсах в центральний апарат і територіальні управління;
кваліфікаційні вимоги до кандидатів;
протоколи засідань конкурсних комісій та прийняті ними рішення;
інформація про роботу Ради громадського контролю при ГБР, а також протоколи його засідань;
нормативно-правові акти ГБР, і багато іншого.

“Хлопці, хто не знає минулого, той не має майбутнього. Втім, для тих, хто живе одним днем, такий крок абсолютно очікуваний”, – наголосив Шрам.

Відзначимо, що з початку вступу в силу “Закон України про Державне бюро розслідувань”, яке відбулося 1-го березня 2016 року, до моменту початку діяльності Бюро (27-го листопада 2018 роки) пройшло більше двох років.

Раніше повідомлялось, що закон про “перезавантаження ГБР”, яким був змінений правовий статус ГБР, в зв’язку з чим Бюро стало державним правоохоронним органом, а також переформатований апарат організації, набрав чинності 27 грудня 2019 року.