За такі витівки на Заході кар’єра Богдана була б закінчена, – Магда. ВІДЕО

ДУМКА 27, Серпень 2019, 02:34 664
За такі витівки на Заході кар’єра Богдана була б закінчена, – Магда. ВІДЕО

У будь-якій країні на захід від Чопа керівнику президентського офісу за подібні “фокуси” в День незалежності політично “зробили б фарш”.

Таку думку в ток-шоу “Прямий ефір” висловив політолог Євген Магда.

“Я не думаю, що він кидає виклик естетичному смаку української нації такою своєю поведінкою. Але те, що він достатньо підкреслено і акцентовано ігнорує громадську думку і значною мірою демонструє українським медіа, що “от я можу таке зробити, а ви мені за це нічого не зробите”. Хоча, я припускаю, що в будь-якій країні на захід від Чопа керівнику президентського офісу за подібні фокуси в День незалежності з нього б політично зробили фарш”, – сказав Магда.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що журналісти зафіксували керівника Офісу Президента Андрія Богдана і відомого київського забудовника Андрія Вавриша на весіллі “смотрящого” за Мін’юстом Андрія Довбенка. Андрій Богдан відзначив, що ” у вільний від роботи час, він їде куди хоче”.

“Хочу на весілля в Сан-Тропе, хочу на фронт в Пески”, – написав голова ОПУ Андрій Богдан на Facebook.

Богдан оприлюднив також фото, розміщені у Facebook наприкінці серпня 2015 року з поїздки у Піски. У публікації йшлося про доставку українським військовим спецтехніки, спеціальних мап та харчів. На кількох фото Богдан позує зі зброєю в руках.

Принципово – не красти (но цього Вам не понять), – написав Богдан.