Загороднюк заявив, що з ЗСУ не відкликатимуть “браковані бронежилети” Марченка

ДУМКА 10, Лютий 2020, 01:39 697
Загороднюк заявив, що з ЗСУ не відкликатимуть “браковані бронежилети” Марченка

Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив, що відомство поки не відкликатиме партію неякісних бронежилетів “Корсар”, які були закуплені для Збройних сил України.

Про це Загороднюк заявив в інтерв’ю.

За словами Загороднюка, відкликати партію неякісних бронежилетів, які стали причиною розслідування і арешту начальника головного управління матеріального забезпечення Міноборони Дмитра Марченка, поки не збираються.

“Там триває слідство. Нехай слідство покаже. Ми розбиралися з якістю бронежилетів, які зараз є в військах. Ми не побачили там поки ситуації, яка змусила б завтра відкликати бронежилети з військ. Тобто такої ситуації немає”, – заявив він.

Глава оборонного відомства додав, що сподівається на неупереджений розгляд справи по справі бронежилетів.

“Співпрацюємо з ними, надаємо всі матеріали. І далі побачимо. Для випробування бронежилетів ми залучали і міжнародну компанію, щоб просто розуміти, що ми процеси витримуємо і там немає особистих преференцій від якихось учасників комісії”, – зазначив Загороднюк.

Нагадаємо, 5 листопада Державне бюро розслідувань оголосило про підозру п’яти топ-чиновникам Міноборони в рамках справи про закупівлю неякісних бронежилетів “Корсар”. Підозри оголошені генерал-майору, начальнику головного управління ЗСУ та чотирьом високопоставленим посадовим особам ГУ ЗСУ. Це заступники управлінь та начальник відділу.

Слідчі встановили, що Міноборони закупило 20 тис. бронежилетів “Корсар” 1-4 класу захисту, вартістю 176 млн гривень, однак 7 тис. бронежилетів виявилися бракованими. Збитки склали 61 млн гривень.