«Закон про працю»: Профсоюз освітян заявив, що влада «перетворює вчителів на рабів»

ДУМКА 15, Січень 2020, 02:53 321
«Закон про працю»: Профсоюз освітян заявив, що влада «перетворює вчителів на рабів»

Профспілка процівників освіти і науки України просить вимагає від влади відкликати законопроект і відкласти розгляд проекту закону «Про працю».

«На адресу ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшов лист підтримки у боротьбі проти прийняття рабського трудового законодавства від Європейського комітету профспілок освіти та Європейської федерації профспілок громадського обслуговування», – йдеться у повідомленні.

У листі, зокрема, наголошується, що працівники громадського обслуговування в Європі стурбовані наслідками прийняття нового законодавства про працю для працівників в Україні.

«Разом з українськими профспілками ми висловлюємо обурення з приводу внесення 28 грудня 2019 року Кабінетом Міністрів України до Верховної Ради України нового проекту закону «Про працю» без своєчасних консультацій з профспілками.

Ми вимагаємо відкликати законопроект і відкласти будь-які офіційні читання у Верховній Раді… Європейський комітет профспілок освіти та Європейська федерація профспілок громадського обслуговування продовжують уважно стежити за ситуацією та будуть підтримувати своїх членів у боротьбі за соціальний діалог та дотримання прав профспілок в Україні», – йдеться у листі.