Засуджений за зґвалтування депутат Іванісов заявив, що не збирається здавати мандат

ДУМКА 17, Січень 2020, 22:11 240
Засуджений за зґвалтування депутат Іванісов заявив, що не збирається здавати мандат

Колишній “Слуга народу”, позафракційний народний депутат Верховної Ради України Роман Іванісов заявив, що не збирається складати мандат у зв’язку з приховуванням від виборців інформації про свою погашену судимість і поширення їм неправдивої інформації про свою вищу освіту.

Про це він заявив під час інтерв’ю.

“Здавати мандат не збираюся. А чому я його повинен здавати? Я нікого в оману не вводив. Дивіться, приїдуть люди, ми чекаємо фахівців. Я фейки не коментую. Це все фейк”, – заявив Іванісов.

На зауваження, що він ще в листопаді минулого року обіцяв надати “вже скоро достовірні докази того, що це спланована інформаційна атака”, він заявив, що незабаром всі докази будуть оприлюднені.

“Всі докази ви побачите. Зараз висококваліфіковані фахівці відпрацюють і ви все побачите. Ну я ж вам дати не називав”, – додав депутат.

Нагадаємо, 19 листопада екс-нардеп від РПЛ Ігор Мосійчук оприлюднив інформацію про те, що обраний по 153-му округу (Рівненська область) народний депутат від “Слуги народу” Роман Іванісов приховав від Центральної виборчої комісії, в 90-і роки був засуджений і відсидів термін за згвалтування неповнолітньої.

Пізніше президент Володимир Зеленський пообіцяв, що якщо інформація про судимість Іванісова підтвердиться, змусить його скласти мандат і піти зі “Слуги народу”.

Лідер парламентської фракції Давид Арахамія каже, що Іванісов зможе повернутися до складу фракції, якщо доведе, що у нього не було судимості.