Зеленський заявив, що в України війна не тільки з Росією

ДУМКА 30, Травень 2019, 19:08 559
Зеленський заявив, що в України війна не тільки з Росією

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч Робертом Портманом – сенатором США, співголовою групи дружби з Україною в Сенаті.

Учасники зустрічі обговорили політичну ситуацію в Україні, зокрема дострокові вибори до Верховної Ради, повідомляє прес-служба Глави держави.

“Якби цей непрацюючий парламент був і далі, то ми сформували б уряд у грудні. Ми не можемо чекати. У нас дві війни – війна з Росією і війна з корупцією всередині країни, яка є загрозою, перш за все, для економіки України”, – сказав на зустрічі Зеленський.

Сторони також обговорили ситуацію на Донбасі, припинення вогню і обмін заручниками. Була підкреслена необхідність подальшого тиску на РФ з метою забезпечення належного виконання Мінських домовленостей.

Президент Володимир Зеленський і сенатор Роберт Портман також обговорили актуальні питання реалізації реформ, які повинні наблизити Україну до ЄС і НАТО.

Крім цього, президент подякував гостю за підтримку України з боку Сенату США і лідерство Роберта Портмана як співголови Сенатської групи дружби з Україною.