Зеленський заявив, що всі олігархи “проти його команди”

ДУМКА 20, Травень 2020, 12:19 193
Зеленський заявив, що всі олігархи “проти його команди”

Президент України Володимир Зеленський запевнив, що не є лобістом інтересів олігархів.

Про це він заявив на прес-конференції, відповідаючи на запитання про його стосунки з олігархами.

“Я будую відносини з людьми так, як я можу, і так, як я хочу. Поки я будую відносини так, як я хочу, я буду незалежним і єдиним держслужбовцем, незалежним від будь-якої фінансової групи, олігархів.

Ну, не буду говорити єдиним. Були такі держслужбовці. Я не є лобістом їх (олігархів. – Ред.) інтересів. Вони не можуть натиснути на мене, щоб поставити ту чи іншу людину на посаду. Мені здається, вони навіть не хочуть або бояться, або розуміють, що немає сенсу мені це пропонувати.

Десь воно пролазить іноді. Коли мене запитують, чому ми когось звільняємо, іноді і з таких причин. Іноді знаємо, від кого прийшов. Мої стосунки з ними (олігархами. – ред.) повинні бути простими.

Я готовий захищати робочі місця і готовий захищати українців, які працюють на їхніх підприємствах.

Я надам повну незалежність Антимонопольному комітету щодо дій по відношенню до тих чи інших фінансових груп.

Тільки рівні правила. Це моя стратегія. Я хочу, щоб вони жили і працювали за законом. У нас є важкі речі, коли вони контролюють той чи інший напрямок.

Але потроху це змінюється. Подивіться на ЗМІ, які належать таким людям. У мене ж немає “теплої ванни”? Це і є відповідь про мої стосунки (з олігархами. – Ред.). Всі проти нас”, – заявив Зеленський, зазначивши, що готовий говорити з олігархами щодо інвестицій у розвиток Донбасу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що президент Володимир Зеленський повідомив, що йому не вистачить одного президентського терміну, щоб реалізувати всі завдання, що стоять перед ним на цій посаді.