Зеленського могли завербувати в Омані, – розслідування. ВІДЕО

ДУМКА 14, Березень 2020, 20:49 1818
Зеленського могли завербувати в Омані, – розслідування. ВІДЕО

У випадку зустрічі Зеленського з довіреною особою Путіна, такими діями влада загрожує національній безпеці України, йдеться в розслідуванні.

Після таємного візиту президента Володимира Зеленського до екзотичного Оману минуло вже три місяці. Але влада далі ігнорує депутатські запити, журналістські розслідування та пікети громадян, зауважує проект журналістських розслідувань “СтопРеванш”.

Згідно розслідування проекту “Схеми” Зеленський там зустрічався з головою Радбезу РФ Патрушевим. Член Координаційної Ради Руху Опору капітуляції Андрій Левус вважає, що такими діями влада загрожує національній безпеці.

“Ті люди, які думають, що можна вибудувати партнерські стосунки з такими як Патрушев – це не просто наївність, це вже на межі з психічною адекватністю. Всі специфічні операції, які здійснює Російська Федерація, їх силовий елемент – завжди йде через Патрушева”, – каже Левус.

Колишній заступник голови СБУ Андрій Левус припускає, що Зеленського в Омані могли завербувати спецслужби РФ.

“Хтось займається вербуванням Зеленського – це не примітивна історія, що йому дають клапоть паперу, він підписує, що готовий співпрацювати, допомагати, ні – це більш тонша гра”, – каже Левус.

В будь-якому разі – зустріч в Омані має ознаки державної зради – переконаний колишній народний депутат та юрист Ігор Лапін. А стаття 111 Кримінального кодексу не має терміну давності.

“Навіть якщо це не Патрушев зустрічався з Зеленським, а будь-який інший представник силових структур РФ і ця зустріч була неофіційною, то вона вже носить ознаки державної зради”, – наголошує юрист.