Зеленського різко розкритикували за запізнілу “стурбованість” щодо пожежі в Чорнобилі. ФОТО

ДУМКА 14, Квітень 2020, 00:02 344
Зеленського різко розкритикували за запізнілу “стурбованість” щодо пожежі в Чорнобилі. ФОТО

На десятий день пожежі в Чорнобильській зоні президент Володимир Зеленський нарешті висловив стурбованість ситуацією, що склалася.

“Уважно стежу за ситуацією в Чорнобильській зоні. Знаю, що пожежники роблять все можливе. Я вдячний їм за мужність», — зазначив він у пості на сторінці в Facebook.

Також Зеленський повідомив, що у вівторок отримає більш детальну інформацію щодо пожеж безпосередньо від голови Державної служби з надзвичайних ситуацій Миколи Чечоткіна.

Зеленського різко розкритикували за запізнілу “стурбованість” щодо пожежі в Чорнобилі. ФОТО

“Висновки не змусять себе чекати. Суспільство має знати правду і бути в безпеці», — резюмував глава держави.

У той же час деякі читачі сторінки глави держави критично оцінили його висловлювання і дії щодо бурхливого полум’я в зоні відчуження біля ЧАЕС, запропонувавши ” почекати до Великодня»:

Зеленського різко розкритикували за запізнілу “стурбованість” щодо пожежі в Чорнобилі. ФОТО Зеленського різко розкритикували за запізнілу “стурбованість” щодо пожежі в Чорнобилі. ФОТО

Нагадаємо, що пожежа в Чорнобильській зоні триває 9 днів — вогонь спалахнув 4 квітня. Поліція знайшла ймовірного винуватця пожежі-ним виявився 27-річний житель села Рагівка Київської області. Як пояснив сам чоловік, він підпалив заради забави траву в декількох місцях, після чого не зміг впоратися з вогнем, який посилився через сильний вітер.

У той же час в понеділок вдень з’явилася інформація про те, що пожежа в Чорнобильській зоні підходить до сховищ з високоактивними радіоактивними відходами. У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що всі три сховища відпрацьованого ядерного палива знаходяться в безпеці.