Зеленський дав Богдану ще одну посаду

ДУМКА 13, Серпень 2019, 15:21 492
Зеленський дав Богдану ще одну посаду

Відомо, що указ набирає сили з дня опублікування, 13 серпня.

Президент Володимир Зеленський призначив керівника Офісу президент Андрія Богдана головою комісії державних нагород та геральдики. Про це йдеться в указі №595 Офісу президента.

Відомо, що указ набирає сили з дня опублікування, 13 серпня. До складу комісії увійшли 14 осіб. Керівником комісії Зеленський призначив Богдана, заступником керівника комісії призначили заступника апарату ОП Олексія Дніпрова.

Нагадаємо, Андрій Богдан був членом передвиборного штабу Володимира Зеленського. Він юрист, відомий переважно роботою на олігарха Ігоря Коломойського. Також Богдан раніше працював в уряді Азарова, двічі обіймав посаду урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики, тож його призначення чільником АПУ відбулося всупереч закону про люстрацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що організатори Маршу захисників і Офіс президента не порозумілись щодо святкування Дня Незалежності.

У плануванні заходів до Дня Незалежності стався комунікативний розлад. Саме так організатори Маршу захисників України описують ситуацію, що склалась у перемовах з Офісом президента, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

“Ми патріоти України, які хочуть пройтись центральними вулицями міста на День Незалежності”, – кажуть вони. За останні два тижні на кнопку “цікавить” на їхній сторінці у фейсбуці натиснули понад 20 тисяч людей. Ідея проведення маршу з’явилася ще місяць тому – одразу після того, як президент Володимир Зеленський у відеозверненні в соцмережі оголосив, що звичного параду на Хрещатику цьогоріч не буде, бо це надто дорого.

Спочатку про святкові заходи на Банковій не говорили взагалі. Згодом очільник президентського офісу пояснив: парад радянського зразка замінить хода гідності. План заходів з’явився на сайті президента лише 10 серпня – до цього в соцмережі вже давно був опублікований план маршу. Зареєструвалися для участі в ньому вже майже 9 тисяч осіб. За ним, збір планується у парку Шевченка, там формують колону, на чолі йтимуть родини загиблих воїнів. Друга група – ветерани, що на війні зазнали тяжких поранень. Далі – імпровізовані “коробки” бійців різних підрозділів, капеланів тощо. Принципово – без політичних гасел.