Зеленський хоче направити частину державних субвенцій на відновлення Донбасу

ДУМКА 29, Жовтень 2019, 00:40 1291
Зеленський хоче направити частину державних субвенцій на відновлення Донбасу

На засіданні фракції “Слуга народу” президент Володимир Зеленський запропонував перенаправити частину нерозподілених бюджетних субвенцій на відновлення соціально-економічного та інфраструктурного потенціалу Донбасу.

Про це журналістам розповів заступник голови фракції Олександр Корнієнко.

“Президент щойно повернувся зі Сходу і у нього була ініціатива, яку він хотів обговорити з депутатами, а потім узгодити з Кабміном з приводу перенаправлення частини субвенцій на соціально-економічний розвиток наших східних областей”, – сказав Корнієнко.

Він уточнив, що йдеться про перенаправлення субвенцій з державного бюджету, які не були виділені на інші проекти. Їх пропонується направити на будівництво дороги з селища Золоте, де за планом відкриється новий пункт пропуску між Україною та ОРДЛО, в адміністративний центр Луганщини, місто Сєвєродонецьк.

“Там повністю зруйнована дорога і та відстань, яка долається за півтори години, на цій ділянці займе 3-4 години. Через це в регіоні проблеми з медициною і швидкою допомогою, оскільки лікарня розташована в Сєвєродонецьку.

Саме тому президент і запропонував віддати субвенції на соцеконом, які ще не були виділені на проекти, на будівництво цієї дороги”, – сказав заступник голови фракції “Слуга народу”.

Корнієнко запевнив, фракція таку пропозицію підтримує, залишилося вирішити питання з Кабміном.