Зеленський на Генасамблеї ООН спілкується з російськими пропагандистами, але ігнорує українські ЗМІ

ДУМКА 25, Вересень 2019, 20:36 875
Зеленський на Генасамблеї ООН спілкується з російськими пропагандистами, але ігнорує українські ЗМІ

Президент України Володимир Зеленський проігнорував українських журналістів на Генеральній асамблеї ООН.

Про це повідомила спеціальний кореспондент “Прямого” Катерина Лісунова.

“Українська делегація на чолі з президентом Зеленським пройшла повз українських журналістів. Попри намагання українських медіа задати українському лідеру запитання, Зеленський не став відповідати”, – сказала вона.

Також Лісунова зауважила, що поки українські журналісти досі не мають доступу до президента, від російських ЗМІ надходить усе більше коментарів Зеленського.

“Ми пам’ятаємо, як вчора український президент коментував російським жуналістам свій скандал з Дональдом Трампом, а також розповів про свої очікування від зустрічі з американським лідером. Але, з українськими медіа Зеленський досі не має жодного контакту. Нашим ЗМІ навіть базового розкладу не дають, не допускають на двосторонні зустрічі”, – зазначила журналістка.

Однак, раніше президент поспілкувався з російськими пропагандистами з телеканалів “Росія” і “Перший канал”

Один з кремлівських рупорів запитав в українського президента, чи збирається він “просити” щось у глави США Дональда Трампа під час зустрічі.

“Ми можемо говорити про підтримку. А просити – це точно не про Україну. Україна – нова, сильна країна, ні в кого нічого не просить, самі можемо комусь допомогти”, – підсумував він.