Зеленський нахамив рівнянам у відповідь на прохання переглянути кандидата на посаду голови області

ДУМКА 6, Вересень 2019, 21:14 6793
Зеленський нахамив рівнянам у відповідь на прохання переглянути кандидата на посаду голови області

5 вересня під час зустрічі президента Володимира Зеленського із народними депутатами від фракції партії «Слуга народу» глава держави різко висловився щодо призначення голів ОДА у окремих регіонах держави, в тому числі і у Рівненській області.

Про це «Рівненським новинам» розповіло джерело у провладній політичній силі.

На це президент заявив, що його рішення ніким не будуть обговорюватись, а будуть виконуватись безапеляційно.

Зокрема, на незадоволення окремих народних обранців від Рівненщини майбутнім призначенням на посаду очільника області Віталія Коваля, президент у різкій формі і безапеляційно відповів, що «це рішення президента і воно не обговорюється».

До слова, джерело також повідомило, що інформація озвучена у окремих місцевих ЗМІ підконтрольних нардепу від «Слуги народу» Олександру Аліксійчуку та його бізнес-партнеру, рівненському забудовнику і очільнику районної «Батьківщини» Юрію Чабораю, що начебто кандидатуру Віталія Коваля на посаду голови ОДА пролобіював нинішній голова облради Олександр Данильчук не відповідає дійсності. Адже, насправді за Коваля у президента просив ще один народний депутат від «СН», український борець греко-римського стилю та срібний призер Олімпійських ігор – 2016 року Жан Беленюк, який користується великою довірою у президента Зеленського.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в команді президента Володимира Зеленського готують тотальну перевірку всіх, хто отримує будь-яку допомогу від держави: починаючи від пенсій і закінчуючи стипендіями. Під перевірку потраплять мільйони сімей. А ті, хто порушив правила, повинні будуть повернути гроші до бюджету.