Зеленський не вважає кумівством призначення своїх друзів на високі посади

ДУМКА 1, Вересень 2019, 19:22 2500
Зеленський не вважає кумівством призначення своїх друзів на високі посади

Президент України Володимир Зеленський не вважає залучення великої кількості своїх друзів в провладну команду проявом кумівства.

Про це він розповів в інтерв’ю каналу “1 + 1”.

Відповідаючи на питання, чому в його оточенні багато його давніх друзів і знайомих, він повідомив, що спирається на них, оскільки може їм довіряти.

“Що стосується друзів, близькі люди – вони близькі люди, тому вони і були в моїй команді. Кому ти можеш довіряти, що довіряти”, – сказав Зеленський. За його словами, наприклад, призначення, Сергія Шефіра помічником президента або Юрія Костюка заступником голови Офісу президента пов’язане з подіями на Донбасі.

Зеленський розповів, що колишній глава Луганської ОВГА запевняв, що міст у Станиці Луганській будується, “а ти їдеш і бачиш, що тут нічого не працює”.

“Тому були запрошені мій помічник Сергій Шефір, на інформаційну політику Юра Костюк, далі мій давній товариш, але він професійний юрист Андрій Єрмак, моя помічниця Маша. Це чотири людини. До речі. Ніхто з них не кум, чи не брат і не сват”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що обсяги контрабанди вже зменшилися і прогнозує, що вона буде знищена до кінця року.