Зеленський після візиту на Донбас заявив, що у нього “посилилося бажання скоріше закінчити війну”

ДУМКА 11, Квітень 2020, 19:24 1080
Зеленський після візиту на Донбас заявив, що у нього “посилилося бажання скоріше закінчити війну”

Після відрядження на Донбас посилилося “бажання закінчити війну і досягти миру, щоб кожен українець забув жахи втрат і завжди почувався в безпеці”.

Про це в Тeлеграм повідомив президент України Володимир Зеленський.

“Сьогодні було перше відрядження за багато тижнів. У карантин спілкування обмежене. Але хотів побачити наших військових на Донбасі.

Зараз наші військові живуть у червоному режимі: обмежено пересування між містами та відрядження, вони користуються засобами захисту, постійно міряють температуру.

Сьогодні приїхав підбадьорити, показати нашу підтримку й переконатися, що військово-мобільні госпіталі в зоні бойових дій готові надати всю необхідну допомогу.

У частині, яку відвідав, є мобільна ПЛР-лабораторія, пересувний хірургічний кабінет, пересувний рентген-комплекс та мобільний стоматологічний кабінет.

Дорогою до Богданівки, в полях, посеред озимої пшениці, майоріла велика хмара диму. Це ще більше загострило відчуття війни. І хоча на ділянці розведення сил “Петрівське”, як і на інших двох, обстрілів немає, цей дим ще більше підсилив бажання закінчити війну та досягти миру.

Щоб кожен українець забув жахіття втрат і завжди почувався в безпеці. Ми все з вами витримаємо і переможемо. Обов’язково – разом”, – написав президент.