Зеленський пообіцяв Україні “економічний прорив”

ДУМКА 29, Жовтень 2019, 14:58 811
Зеленський пообіцяв Україні “економічний прорив”

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 29 жовтня, заявив, що наша країна стоїть на порозі економічного прориву.

За словами гаранта, про це свідчать всі ключові показники.

Так, глава держави зазначив, що у другому кварталі цього року в Україні на 4,6% піднявся валовий внутрішній продукт.

Крім того, наша країна піднялася на сім позицій у рейтингу Doing Business, а міжнародні організації поліпшили свої прогнози економічного зростання в 2020-му році.”Міжнародні агентства підвищили наш кредитний рейтинг і змінили прогноз на стабільний і позитивний.

Національний банк України знизив облікову ставку відразу на 1% — це важливий сигнал, який свідчить про уповільнення інфляції і сприятиме здешевленню позикових коштів”, — підкреслив президент країни Володимир Зеленський.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що під час поїздки до Чернівецької області прем’єр-міністр Олексій Гончарук дав місяць на усунення контрабанди на митниці.

Глава уряду разом з головою Державної митної служби Максимом Нефьодовым відвідав пункт пропуску “Порубне” на кордоні з Румунією в рамках робочої поїздки у Чернівецьку область.

“Ми постійно отримуємо скарги від бізнесу про проблеми на митних кордонах. Приїхав проінспектувати особисто. Підготувалися добре, жодної машини на огляді, навіть черга невелика на під’їзді. І водіїв проінструктували-кажуть, стоїмо десь по 2 години, не більше. Хоча не на камеру вони розповідають, що 5 діб”, – сказав Гончарук.