Зеленський у Мюнхені озвучив улюблену путінську тезу, що українці і росіяни “один народ”

Володимир Маркопольский 16, Лютий 2020, 05:02 1080
Зеленський у Мюнхені озвучив улюблену путінську тезу, що українці і росіяни “один народ”

Уважно послухав виступ Володимира Зеленського на Мюнхенській безпековій конференції.

Було кілька позитивних пасажів, зокрема, про те, що зі Штатами має бути багато нових проектів, а не лише постійна Санта Барбара з імпічментом. Так само й питання НАТО. Мовляв, скільки можна чекати запрошення.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав засновник, голова правління Інституту світової політики і керівник інформаційного агентства «Главком» Віктор Шлінчак.«Але відверто різонула фраза про те, що до проголошення незалежності ми з росіянами були одним народом зі «спільними сім’ями». Це теза, яку багато років повторює Путін. Він не один раз розповідав, що такої нації як українці взагалі не існує, і Україна – це «недодержава». Бо є єдиний радянський народ», – зауважив голова правління Інституту світової політики.

Тому щось українському президенту треба робити зі своїм «підсвідомим».

«І якщо минулого разу я хвалив виступ Зеленського в сенсі логічної побудови речень, то цього разу все виглядало дивно – мова була кострубата і недорікувата. Сподіваюсь, перекладачі для західної аудиторії зміст вловлювали правильно, бо формулювання українською президенту далось якось важкувато. Може, не виспався?», – зазначив Шлінчак.