Зеленський у Запоріжжі не впізнав кандидата від своєї партії. ВІДЕО

ДУМКА 18, Липень 2019, 21:39 964
Зеленський у Запоріжжі не впізнав кандидата від своєї партії. ВІДЕО

Сьогодні, 18 липня, в Запоріжжі з візитом прибув Президент України Володимир Зеленський. У його маршруті спочатку було відвідування знаменитих недобудованих мостів і греблі Дніпрогес.

У якийсь момент, на шляху проходження Президента з’явилися бердянські представники штабу і особисто кандидат від «Слуги Народу» Боговін. Делегація оточила Володимира Зеленського і била чолом, насилу озвучуючи свої претензії до місцевих чиновників.

Кандидат від президентської партії Боговін, якого громадські мало не тримали за руку, не зміг вимовити ні слова.

У свою чергу Президент України поцікавився кілька разів «хто такий Боговін» і «нормальний мужик йде від «Слуги Народу»? Комічності ситуації додає те, що кандидат від президентської партії стояв рівно навпаки Президента. Таким чином з’ясувалося, що про Боговина, ідейний лідер його політсили нічого не чув.

До кінця розмови Зе-кандидат так і не обмовився ні словом, а оточували його фейсбук-активісти намагалися виставити його в хорошому світлі перед Президентом. Ніяких заслуг кандидата, крім того, що Боговін «стоїть поруч зі мною» (поруч з «громадським діячем» – прим.ред.) і «ніколи не закривається» надати не вдалося.

В кінці невеликого розмови, «збірна Бердянська» передала Президенту папку з «короткою інформацією про те, що відбувається».