Зеленський ввів в РНБО мафіозі і старого друга Путіна

ДУМКА 24, Липень 2019, 11:13 7625
Зеленський ввів в РНБО мафіозі і старого друга Путіна

Данілов у 2005 році очолював Луганську облдержадміністрацію, а у 2006–2007 роках був народним депутатом Верховної Ради 5-го скликання.

Олексій Данілов став заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони України. Про це повідомляє сайт президента.

“Призначити Данілова Олексія Мячеславовича заступником Секретаря Ради національної безпеки і оборони України”, – свідчить указ №551/2019.

Більше про нього написав журналіст і блогер Семен Кабакаєв, назвавши призначення Данілова “ударом під дих”.
Виявилося, що обоє з Луганщини, тому журналіст знає більше про діяльність Данілова.

Так, Кабакаєв, не стримуючи емоцій, написав: “У мене аж рот відкрився. Я просто не очікував такого віртуозного кроку. Це удар під дих від Зеленського мені, як луганчанину. Мені здавалось, що Данілов вже давно помер або десь спокійно відпочиває на островах.Відкриваю новини і читаю, що: “Президент України Володимир Зеленський призначив заступником секретаря Ради національної безпеки і оборони Олексія Данилова”. Це як страшний сон, який не може зупинитись, ти намагаєшся прокинутись і нічого не виходить”.

Написав він і про самого новопризначеного: “Данілова мало хто пам’ятає в Україні, але в Луганську його всі дуже добре знають. Це не просто місцевий царьок, корупціонер або звичайний держиморда, це бандит, який пережив Доброслава і успішно заправляв справами ще тривалий час. А в 90-ті це треба було вміти вижити. Мало хто залишився. Я навіть не кажу, що він був в “Партії регіонів”, як будь-який поважаючий себе кримінальний авторитет. Весь бізнес, підприємства, ринки, ларькі, магазини, жуліки, вори, правоохоронна структура, депутати були підзвітні тільки йому. Звичайно, він був в дуже добрих відносинах з Олександром Єфремовим, якого на днях відпустили додому. Звичайно, весь бізнес та бюджет вони разом з іншими “колегами” успішно завжди ділили”.

Кабакаєв наостанок підсумував: “Я не знаю, що нас очікує, але що це буде помісь нових олігархів зі старими мафіозі, це я вже зрозумів. А Путін про свої плани не забув, і тепер в нього тут багато старих друзів на нових посадах”.