Зеленський захотів змінити організацію оборони України

ДУМКА 29, Серпень 2019, 16:16 1295
Зеленський захотів змінити організацію оборони України

Президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України “Про оборону України” в частині організації оборони держави.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на сайт парламенту.

Відповідний законопроект № 1011 зареєстровано у ВР 29 серпня. Цей проект закону визначено главою держави як невідкладний.

Наразі текст документа на сайті Ради відсутній.

Зеленський захотів змінити організацію оборони України

Нагадаємо, раніше повідмолялося, що призначений президентом Володимиром Зеленським новий керівник Луганської області Віталій Комарницький відомовляється продовжити оренду 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку.

Про це у себе в блозі повідомив активіст і волонтер Роман Донік.

“Голова Луганської обласної державної адміністрації Комарницький, нещодавно призначений Зеленським не продовжує оренду будівлі 59 військовому госпіталю в Сєвєродонецьку. Вже підготували розпорягу, щоб його прийняли на баланс. Будуть його самі використовувати у “власній господарській діяльності”. Ще раз – 59 військовий госпіталь виганяють. З будівлі, яку було до цього вбито в мотлох і яку відновили для госпіталю. Там і наше обладнання, і кондиціонери, починаючи від операційної.

“Хто там розповідав про патріотичність Зеленського? Госпіталь, який врятував життя тисячам поранених, викидають на вулицю. Ви зробили це разом. Репостните, нехай якомога більше людей знає виродків в обличчя. Комарницький його прізвище”, – написав Донік.