Зеленський запропонував план розвитку Чорнобильської зони

Ірина Дубровська 26, Квітень 2020, 16:27 100
Зеленський запропонував план розвитку Чорнобильської зони

Президент України Володимир Зеленський запропонував голові Державного агентства України з управління Зоною відчуження (ДАЗО) Сергію Калашнику представити план розвитку цієї території.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час робочої поїздки в Київську область у неділю Зеленський поспілкувався з главою ДАЗО, який поінформував його про заходи щодо запобігання пожежам на цій території.

“Головне, що ми можемо зробити, – це раннє виявлення пожеж з залученням тепловізорів. Підключаємо сюди безпілотники, а також постійно проводимо чергування, щоб швидше на це реагувати. Повинна бути розміщена техніка, повинна бути заготовлена ​​вода. Лісом треба займатися, прибирати захаращеності, робити пожежні розриви “, – вказав Калашник.

Він розповів про розвиток туристичного потенціалу Зони відчуження і підкреслив, що займеться планами створення міжнародного привабливого іміджу цього об’єкта. Глава Держагентства зазначив, що для залучення туристів після карантину в Чорнобильській зоні потрібно поліпшити інфраструктуру.

Зеленський також відвідав логістичний пункт, де розміщені сили, які беруть участь в ліквідації пожежі в Чорнобильській зоні відчуження. Він оглянув пожежну техніку та поцікавився умовами роботи рятувальників.

Президент поспілкувався з пожежними і висловив їм подяку, він наголосив на важливості забезпечення особового складу повноцінним харчуванням. “Ми вам дуже вдячні і поважаємо вас за вашу роботу”, – сказав він.