Зеленський записав таємне відеозвернення до “слуг” після прийняття закону про землю. ВІДЕО

ДУМКА 14, Листопад 2019, 02:52 2319
Зеленський записав таємне відеозвернення до “слуг” після прийняття закону про землю. ВІДЕО

Після ухвалення в першому читанні законопроєкту про відкриття ринку землі в Україні президент Володимир Зеленський в автомобілі записав відеозвернення до народних депутатів від партії “Слуга народу”.

Це таємне звернення з’явилося в мережі.

“Привіт всім! Я хочу подякувати кожному нашому депутату від “Слуги народу”. Сьогодні була дуже важка робота. Ми сьогодні зробили, і я, і ви, ми, зараз ще навіть не усвідомлюємо, що ви скасували дійсно економічне рабство.

Кожен українець стане власником своєї землі. І я думаю, це обов’язково запишуть в підручниках історії, автором якої сьогодні став кожен з вас. Дякую вам”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, раніше співголова фракції “Європейська солідарність” Ірина Геращенко під час свого виступу в Верховній Раді заявила, що законопроект, який пропонує президентська фракція “Слуга народу” про ринок землі не відповідає інтересам українського суспільства і в такому вигляді не може бути прийнятий.

Вона підкреслила, що фракція “ЄС” категорично проти, щоб доленосні для країни закони обговорювалися за скороченою процедурою і приймалися в поспіху.

“У законі, який сьогодні намагаються протягнути “слуги”, немає ключового – права українців купити землю. Так, вони зможуть продати свої паї, але купити вони її не зможуть. Адже не передбачено прозорий кадастр землі, немає такої позиції, як якість землі, а йде “зрівнялівка” плодючих земель Черкаської, Полтавської та більш складних для обробки земель Херсонщини”, – сказала Геращенко.

Вона додала, що також не передбачено захист землі для того, щоб люди, які обробляють землю могли вкладати землі.