Зеленський заради посилення особистої влади готовий позбавити Україну безвізового режиму з ЄС, – Ар’єв

ДУМКА 1, Вересень 2019, 16:42 12273
Зеленський заради посилення особистої влади готовий позбавити Україну безвізового режиму з ЄС, – Ар’єв

Перепідпорядкування Національного антикорупційного бюро безпосередньо президенту може призвести до скасування безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.

Про це у себе в Facebook написав народний депутат Володимир Ар’єв, передає “Думка“.

“Висновок від побіжного аналізу свіжих законопроектів від Зеленського: надання президенту нових повноважень при суттєвому послаблені парламента. Пряме підпорядкування президенту НАБУ порушує угоду про спрощення візового режиму.

Я закликаю медіаспільноту, активістів і правозахисників нарешті оговтатися від вражень турборежиму і почати робити свої висновки.

Ми будемо робити все можливе зі свого боку, але потрібні спільні дії, з огляду на конфігурацію влади. Бо поки спостерігається турбошвидкість наближення авторитарного режиму в цифровій версії і з якісними медіатехнологіями. Завтра буде пізно говорити про свободу”, – зазначив він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що обсяги контрабанди вже зменшилися і прогнозує, що вона буде знищена до кінця року.

“Так, зупинили велику кількість контрабанди. Ми закінчимо контрабанду, коли буде реформована митна служба і податкова. Ми все це зробимо. Це буде впродовж, думаю, до кінця 2019 року. Ми приб’ємо “контрабас”, – сказав Президент.