Зеленський заявив, що Україна більше не корумпована країна

ДУМКА 15, Лютий 2020, 19:57 804
Зеленський заявив, що Україна більше не корумпована країна

Президент України Володимир Зеленський в інтерв’ю CNN рішуче відкинув твердження президента США Дональда Трампа про те, що Україна є корумпованою країною, а також заявив про готовність до нових телефонних переговорів з американським лідером і візиту в Білий дім.

Журналіст нагадав Зеленському заяву Трампа про те, що Україна відома як третя найбільш корумпована країна в світі. У відповідь президент України сказав, що Київ бореться з корупцією щодня.

“Це неправда. Коли у мене була зустріч з президентом Трампом, і він сказав, що в попередні роки (Україна) була такою корумпованою країною, я відповів йому дуже чесно і був дуже відкритий з ним. Я сказав йому, що ми боремося з корупцією. Ми боремося кожен день. Будь ласка, перестаньте говорити, що Україна — корумпована країна, тому що відтепер це неправда. Ми хочемо змінити це уявлення про нашу країну”, – сказав Зеленський.

Говорячи про те, як процедура імпічменту Трампа вплинула на відносини між Вашингтоном і Києвом, Зеленський заявив, що в України зараз «дуже хороші відносини з США», і подякував американському президенту за підтримку.

«Я хочу подякувати президенту США і пересічним американцям за підтримку України, особливо зараз, коли у нас війна. Спасибі за вашу допомогу … ми відчуваємо це, ми відчуваємо це своїми серцями, своїм тілом», — сказав Зеленський.

Зеленський пожартував, що завжди хотів бути популярним у США.

“Коли я був продюсером, сценаристом і актором, я хотів отримати Оскар, я хотів бути популярним в США … Тепер я дуже популярний в США … якщо цей шлях допоможе Україні, я готовий до наступної розмови з паном Трампом”, – сказав Зеленський.