Зеленський зібрав на Банковій олігархів. ФОТО

ДУМКА 16, Березень 2020, 21:27 833
Зеленський зібрав на Банковій олігархів. ФОТО

Президент Володимир Зеленський 16 березня зібрав в Офісі президента олігархів та крупних бізнесменів.

Джерело: програма “Схеми: корупція в деталях”, Офіс президента, “Інтерфакс-Україна”

Деталі: Свідками їхнього публічно не анонсованого візиту на Банкову стала знімальна група програми.

Близько 17:00 на територію ОП заїхав автомобіль олігарха Ріната Ахметова, а згодом журналісти зафіксували тут кортеж власника холдингу DCH Олександра Ярославського та машину засновника холдингу “Кернел Групп” Андрія Веревського.

За даними “Схем”, за годину до зустрічі, з Дніпра до Києва також прилетів приватний борт, яким користується олігарх Ігор Коломойський.

Зеленський зібрав на Банковій олігархів. ФОТО Зеленський зібрав на Банковій олігархів. ФОТО Зеленський зібрав на Банковій олігархів. ФОТО

Пізніше Офіс президента на своєму сайті пояснив тему зустрічі. За його даними, Зеленський просив у великого бізнесу про допомогу у боротьбі з поширенням коронавірусу.

Деталі: Як розповіли в ОП, на заході були присутні власники та топ-менеджери найбільших українських компаній і бізнес-груп. На нараді глава держави обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19. Зокрема, йшлося про допомогу із закупівлею та постачанням великих партій тестів, необхідного медичного обладнання, захисних та дезінфекційних засобів.