ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ

Володимир Маркопольский 18, Листопад 2019, 21:48 13541
ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ

Обраний по 153 округу (Рівненська область) народний депутат від «Слуги народу» Роман Іванісов приховав від Центральної виборчої комісії, що в 90-ті роки був засуджений і відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої.

Про це свідчать матеріали кримінальної справи.

Згідно з матеріалами, Іванісов Роман Валерійович, 02.11.1978 р. н. був заарештований 14 вересня 1995 Куйбишевським райвідділом Запорізької області за ст. 117 ч. 3 (згвалтування неповнолітньої), і ст. 118 ч. 2 (згвалтування неповнолітньої неприродним чином) діяв на той момент Кримінального кодексу. 22 вересня того ж року він прибув до СІЗО, звідки за постановою Куйбишевського суду Запорізької області через три дні випущений.Втім, ненадовго. Вже 25 жовтня 1995 СУ УМВС України в Запорізькій області повторно затримала Іванісова за тими ж статтями.

У підсумку 21 березня 1996 року майбутній нардеп від “Слуги народу” був засуджений до 3 років 6 місяців позбавлення волі. За визначенням Запорізького обласного суду від 17 квітня 1996 року вирок був змінений на 2 роки 6 місяців виправно-трудових колоній загального режиму. Відбував ув’язнення в Маріупольській ІТК Донецької області.

Жодного з цих фактів Роман Іванісов, будучи кандидатом у депутати, не оприлюднив, приховавши від Центральної виборчої комісії.

При цьому, згідно з поданою кандидатом у народні депутати декларації, у 2000 році він здобув вищу освіту в Бердянському університеті менеджменту та бізнесу, відділення правознавства, кваліфікація – “юрист” з відзнакою.

Однак це також явна брехня, так як Іванісов, що перебуває під вартою з кінця 1995 року, ніяк не міг паралельно навчатися в університеті в період 1995-2000 рр.ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ ЗМІ: депутат від “Слуги народу” відсидів термін за зґвалтування неповнолітньої. ФОТОДОКАЗ