ЗМІ: Тимошенко веде в Раду Кримського сепаратиста

ДУМКА 24, Червень 2019, 14:55 196
ЗМІ: Тимошенко веде в Раду Кримського сепаратиста

У Прилуках на парламентських виборах несподівано сплив Коровченко Сергій – один з найбільш одіозних і токсичних персонажів рвуться у вітчизняну політику. Він став скандально відомим після анексії Криму, коли в запеленгованных спецслужбами телефонних розмовах кураторів Путіна – Затуліна і Глазьєва розкрилася його роль у цих подіях. Про це пише Інтернет-видання Аргументум.

Так звані «плівки Глазьєва», записані в лютому 2014-го, стали важливим доказом у ході суду над Януковичем, наданими держобвинуваченням.

В розмові від 28 лютого 2014-го, вже після захоплення «зеленими чоловічками» будівлі Радміну АРК, дані персонажі активно обговорювали майбутній склад окупаційного уряду Криму, де відразу знайшли тепле місце для Коровченко, відзначає видання.

Глазьєв: «Алло, Костя,… у них там міністр юстиції Криму, який… був у Могильова, — Коровченко Сергій Володимирович. Це їх хлопець, вони його добре характеризують… Нам треба цього Коровченко зберегти. Він вже міністр юстиції Криму, щоб він там і залишився… У мене дві кандидатури, за які я… Коровченко…»

ЗМІ: Тимошенко веде в Раду Кримського сепаратиста

Це підтверджує те, що Коровченко задовго до анексії був завербований РФ, виконували для Кремля юридичний супровід процесів захоплення півострова. Всі документи виходили від Коровченко до тим, хто безпосередньо відповідав за підрив правової стабільності в Криму і організацію хаосу.

Після завершення анексії російські куратори знайшли Коровченко інше місце, десантировавав його на «материк». Його на час «законсервували», як кажуть спецслужбісти. «Розконсервували» Коровченко напередодні дострокових парламентських виборів, запустивши пастися на округ № 210 в Чернігівській області з центром у Прилуках.

Аргументум зазначає, що Коровченко користується повною підтримкою місцевих бонз Батьківщини і Радикальної партії – Дубіля і Авер’янова. Його поява на окрузі, на думку спостерігачів безпосередньо пов’язане з посиленням в «Батьківщині» позицій людей, пов’язаних з соратником Януковича Андрієм Портновим, у якого Коровченко працював помічником-консультантом.

ЗМІ: Тимошенко веде в Раду Кримського сепаратиста

«Сьогодні резидента Коровченко агресивно пропихають у депутати Верховної Ради. Його подають під соусом «щасливого підприємця і мецената», який з мішком грошей висадився на берег Удаю, щоб засівати довірливих прилучан. У цьому резидента Кремля свідомо чи несвідомо підтримують, здавалося б, проукраїнські партії Тимошенко і Ляшко.

Для «Батьківщини» і Радикальної партії це – маркер їх державної позиції. Або вони за агента Путіна, чи за Україну», – резюмує Аргументрозум.