ЗМІ: Зеленський і Путін вже домовилися про “особливий статус” Донбасу

ДУМКА 1, Вересень 2019, 22:48 757
ЗМІ: Зеленський і Путін вже домовилися про “особливий статус” Донбасу

Президенти Росії і України, як стверджується в Telegram-каналі ВЧК-ОГПУ, посилається на інформацію, отриману від власних джерел, домовилися не тільки про обмін ув’язненими.

Про це пише видання BusinessUA.

Володимир Путін і Володимир Зеленський також погодили надання особливого статусу Донбасу – це повинно відбутися протягом найближчого року.

Обмін в’язнями – це тільки лише вершина айсберга, якщо таке порівняння може бути застосовано до домовленостей між президентами України і Росії. У медіа-просторі вже з’явилася інформація, що крім цього важливого питання глави держав узгодили також і надання Донбасу особливого статусу.

Згідно з неофіційними даними, окуповані території повернуться до складу України протягом найближчого року. Відповідно, після цього їм і буде надано особливий статус.

Крім того, Путін і Зеленський домовилися про припинення вогню на Донбасі. Перемир’я повинне бути стійким і досить тривалим – як мінімум 6 місяців. Ще одне питання, по якому досягнуто домовленості між главами держав – відновлення поставок прісної води на територію анексованого Криму.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявляв, що сформоване за експрезидента України Петра Порошенка Міністерство закордонних справ намагалося перешкодити його спілкуванню з главою Росії Володимиром Путіним.