1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент”

ДУМКА 22, Січень 2021, 09:35 261
1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент”

Корпорація 1+1 закидала сервіс YouTube скаргами на український канал Geek Journal, який раніше зробив огляд (відео огляду внизу новини) на діяльність телеканалу 1 + 1 за останні з років і знайшов багато плагіату, а також пропагандистського і неякісного контенту.

На даний момент канал Geek Journal заблокований в YouTube після підтвердження 3 скарг від 1 + 1.

Українці обурилися такому вчинку телеканалу, який вирішив не виправляти ситуацію після критичного відкликання про свою діяльність, а просто ручними скаргами заблокувати канал Geek Journal.

На сторінках 1+1 українці пишуть, що телеканал через образи на критику діяльності вбиває на YouTube якісний український контент, якого не так багато. Крім того, люди нагадали корпорації про “ефект Стрейзанд” і пообіцяли влаштувати акції протесту під офісом 1+1.

У свою чергу ведучий Geek Journal Тайлера Андерсона заявив, що творці каналу продовжать свою діяльність, але вже на іншому каналі.

1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент” 1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент” 1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент” 1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент” 1+1 скаргами заблокував український YouTube-канал Geek Journal, який критикував їх “ватний-контент”