Афганці ховаються в каналізації, щоб втекти від “Талібану”

ДУМКА 26, Серпень 2021, 08:13 269
Афганці ховаються в каналізації, щоб втекти від “Талібану”

Афганські сім’ї проходять через каналізацію, щоб отримати шанс на втечу із захопленого талібами Кабула.

Каналізація, в якій стоять натовпи афганців, відокремлює біженців від аеропорту, звідки американські військові евакуюють людей з країни. Кореспондент видання The Sky Стюарт Рамзі розповів, як особисто бачив втікачів з Кабула афганців, які стояли в каналізації біля Кабульського аеропорту в надії, що американські військові дозволять їм покинути країну.

“Найбільш зневірені входять в потоки відходів і розмахують документами, благаючи солдатів про увагу. Якщо вони бачать, що у людини все в порядку з паперами, вони витягують його з каналу. Втім, найчастіше їх документи виявляються недійсними, тому люди даремно стоять в каналізації», — пишуть журналісти.

Він також зазначив, що напруженість серед біженців тільки наростає, так як крайній термін виведення американських військ з Афганістану (31 Серпня) тільки наближається.

Раніше бойовики “Талібану” оголосили про взяття влади в Афганістані після того, як 15 серпня вони захопили столицю країни Кабул. Тисячі біженців спробували втекти з країни.

Таліби перешкоджають попаданню громадян в аеропорт Кабула, закривши доступ-потрапити туди тепер можуть тільки жителі країн НАТО, а також афганці, у яких є Віза.

До цього офіційний представник талібів Забіхулла Муджахід сказав, що покинути Афганістан можна буде тільки до 31 Серпня, після чого виїзд з країни буде закритий.