Число російських військових на території Білорусі становить 5800 осіб, – ГУР

ДУМКА 25, Січень 2023, 14:36 1032
Число російських військових на території Білорусі становить 5800 осіб, – ГУР

Частина угруповання військ з Білорусі була перекинута в РФ і на окуповані території України.

Якщо тиждень тому на території сусідньої Білорусі угруповання російських військ становило 11 тисяч осіб, то зараз її кількість впала до 5800 особового складу. Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Вадим Скібіцький в ефірі національного телемарафону.

“Сьогодні на території Білорусі сухопутний компонент становить 5800 військовослужбовців. Друга механізована дивізія зараз перемістилася на територію Росії, в тому числі зайшла вже на територію України. Це Луганська область. Зараз туди заходять підрозділи шостої дивізії, підрозділи територіальних військ на підготовку”, — заявив Скібіцький.

Він зазначив, що зараз це вже зовсім інший контингент, який відрізняється від того, що був на початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Скібіцький заявив, що попри проведення навчань зараз в Білорусі немає серйозного льотного складу. Також в сусідній країні немає повітряно-десантних військ і ракетної складової.

У ГУР повідомили, що на цей час на території Білорусі розміщений один дивізіон ракет “Іскандер”, а також системи з-300, з-400 і літаки МіГ-31.