Грузинський ведучий під час ефіру обматюкав Путіна “з ніг до голови”. ВІДЕО 18+

ДУМКА 7, Липень 2019, 23:27 6058
Грузинський ведучий під час ефіру обматюкав Путіна “з ніг до голови”. ВІДЕО 18+

Грузинська влада розцінює цей інцидент як “спробу дестабілізації” і “не залишить це без реагування”.

На грузинському телеканалі “Руставі 2” ведучий авторської програми “P.S.” Георгій Габуніа звернувся до президента РФ Володимира Путіна, назвав його окупантом та обматюкав.

“У першу чергу я хочу передати величезний, величезний привіт нашому великому другу президенту Росії Володимиру Володимировичу Путіну. Вовочко! С*ка ти підпарканна, лайно ти собаче, п*зда ти моржова! На нашій красивій землі немає місця такому вбогому творінню, такому уроду, як ти. Ти – вонючий окупант. Пішов ти в дупу, Володю! Іди нах*й разом зі своїми рабами. *бав я твою мамочку. Ой, твоя мама мертва! Ой, як шкода! Ой, не кажи! Та нехай вона горить  в аду разом з тобою і твоїм батьком. Ср*ти хотів я на вашу могилу. Амінь!”, – сказав Габуніа на початку програми.

Саме звернення звучало російською мовою, хоча програма виходить грузинською.

Відео вже набирає обертів до міжнародного скандалу. Тему активно обговорюють як в Грузії, так і в Росії. Гендиректор телекомпанії “Руставі 2” Ніка Гварамія уже перепросив за лайку Габунії в ефірі. Водночас керівник телеканалу сказав, що президент Росії заслуговує мату, адже особисто він, Ніка Гварамія, через Путіна не може відвідати могили своїх предків в Абхазії, але це можна було зробити в більш прийнятній формі, ніж було зроблено. Про це передає “Грузія Онлайн”.

Гварамія також назвав спробою втручання у справи телеканалу і спробою цензури заяву прем’єр-міністра та інших представників влади про те, що влада розцінює цей інцидент як “спробу дестабілізації” і “не залишить це без реагування”.

“Те, що ми побачили в ефірі “Руставі 2″, – ніщо інше, як огидний провокаційний акт і спроба дестабілізації в країні. Це абсолютно неприпустимо”, – написав у Twitter прем’єр-міністр Грузії Мамука Бахтадзе.

Экстренный выпуск программы "P.S." грузинского телеканала "Рустави-2" на РУССКОМ языке

Опубліковано Oleg-Sandro Panfilov Неділя, 7 липня 2019 р.