Ілон Маск розкритикував Tesla

ДУМКА 26, Серпень 2021, 08:05 83
Ілон Маск розкритикував Tesla

Генеральний директор Tesla Ілон Маск сказав, що оновлення програмного забезпечення для безпілотних автомобілів «не дуже хороше”.

Про це повідомляє Reuters.

Підприємець-мільярдер розкритикував Останнє оновлення Tesla у своєму Twitter-акаунті.

Він додав, що програмне забезпечення буде покращено, і вся команда з його розробки під назвою Autopilot зараз залучена до вирішення цього завдання.

Крім того, глава корпорації Tesla заявив, що фахівці працюють над поліпшенням програми Full Self-Driving Beta версії 9.2 для автономного водіння «настільки оперативно, наскільки це можливо».

«Ми намагаємося створити єдиний масив рішень, який дозволить електромобілю функціонувати, як на шосе, так і на міських вулицях, але це вимагає масштабного перенавчання NN (нейронної мережі)», – написав Маск.

Нещодавно влада США почала розслідування щодо компанії Tesla. Вони вирішили вивчити, наскільки добре працює система допомоги водієві в електрокарах її виробництва.

Приводом до цього послужив ряд нещасних випадків, коли автомобілі врізалися в машини дорожніх служб і екстреної допомоги.

Сенатори США від Демократичної партії Річард Блюменталь і Ед Марки заявили, що фірма обманює водіїв, рекламуючи повністю автономний автопілот, і закликали Федеральну торговельну комісію розслідувати діяльність компанії.