Курйозна схожість: американка побачила у банані морду свого пса. ФОТО

Володимир Маркопольский 9, Лютий 2021, 19:04 21
Курйозна схожість: американка побачила у банані морду свого пса. ФОТО

Мешканка американського штату Мічиган Пейдж Спаньоло під час перегляду соціальних мереж, випадковою натрапила на фотографію шматочка банана в тарілці, який разюче нагадував мордочку її пса Вінні.

Жінці була настільки вражена, що вирішила розмітити фото банана і свого собаки у себе в соціальних мережах, після чого фото “бананового пекінеса” стало вірусним.

“Як тільки я побачила кашу цієї людини, я відразу ж зрозуміла, на якій фотографії Вінні схожий на шматочок банана. Це було весело, – заявила Спаньоло. – Це абсолютно випадковий збіг”.

Вона зазначила, що опублікувала фотографію в одне з груп любителів собак і навіть найбільші скептики заявили про вражаючу подібність собаки і шматочка банана.

Курйозна схожість: американка побачила у банані морду свого пса. ФОТО

“Кількість лайків зашкалює, – сказала власниця пекінеса. – Деякі люди були без окулярів дійсно подумали, що банан-це собака. А деякі навіть звинуватили мене у використанні фотошопу”.

Феномен, коли люди бачать обличчя, тварин або інші об’єкти в плямах, розводах або текстурах, називають парейдолією. Здорові люди розуміють, що ці Ілюзорні образи-всього лише гра уяви, але особи з психічними розладами можуть вірити в їх реальність.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що відомий своїми радикальними змінами в зовнішності француз Ентоні Лоффредо, щоб бути більш схожим на інопланетянина, видалив свій ніс.