Лукашенко заявив, що в Білорусі може початись війна

Ірина Дубровська 9, Лютий 2021, 23:45 292

Якщо в Білорусі не вирішиться політична криза, країна може увійти в стан громадянської війни. А в умовах геополітичного розлому, обов’язково втрутяться інші гравці.

Про це заявив самопроголошений президент РБ Олександр Лукашенко, передає Держагентство БЕЛТА, інформує Думка.

Вручаючи дипломи докторів наук та атестатів професора, диктатор зауважив, що події останніх місяців показали необхідність серйозніше підходити до процесу навчання молоді. Інакше, вважає він, країну в перспективі чекають великі проблеми.

“Якщо не переломимо ситуацію, ми підійдемо до войнушки. І боюся, що в умовах геополітичного розлому ми не зможемо втриматися в рамках внутрішнього роздраю і якоїсь громадянської війни: обов’язково втрутяться інші гравці. Я часто натякаю: дивіться, щоб наша Білорусь не стала полем битви, полем війни, де будуть вирішуватися не наші питання», — сказав він.

Беззмінний правитель РБ при цьому нагадав про ситуацію в Сирії та Іраку, де люди страждають роками від того, що геополітичні гравці просувають свої інтереси.

“Вибухи гримлять, гинуть люди, а нафту качають», — додав він.

Узурпатор закликав ” своїми руками не привести країну в цей хаос».

“Я ще раз натякаю на те, що нам дуже багато потрібно буде потрудитися з нашою молоддю, щоб уберегти їх від поганого майбутнього, тому що їм жити…це не справа, коли викладачі та студенти вузів виступають як якась окрема сила з дезорганізації суспільства і знищення тієї системи, яку ми створювали чверть століття»,-резюмував він.

У грудні минулого року Лукашенко заявив, що в кризі винна зміна поколінь і розповів, як потрібно виховувати молодь.