Найвідоміший хмарочос Нью-Йорка повністю переходить на енергію вітру

consaidin 5, Лютий 2021, 19:20 106
Найвідоміший хмарочос Нью-Йорка повністю переходить на енергію вітру

Компанія The Empire State Realty Trust (ESRT), що володіє Емпайр Стейт Білдінг та іншими будівлями в Нью-Йорку оголосила про повний перехід на відновлювані джерела енергії.

Про це повідомляє The Washington Post, інформує Думка.

Такий крок став можливим завдяки підписаному контракту з Green Mountain Energy і Direct Energy, які будуть поставляти будівлям понад 300 млн кВт ∙ год відновлюваної енергії. Цього достатньо, щоб покрити загальне споживання енергії, необхідне для експлуатації будівель.

Завдяки цій угоді, траст стане найбільшим споживачем енергії вітру в галузі нерухомості США, повідомляють ЗМІ. Для Емпайр Стейт Білдінґ траст вже більше десяти років закуповує енергію з відновлюваних джерел, але теперішня угода значно розширить ці закупівлі.

«Ми продовжуємо просувати інструменти, які зменшують вплив на навколишнє середовище, – заявила Дейна Робіна Шнейдер, директор з питань енергетики Empire State Management Trust. – Наші орендарі тепер працюють в офісах, нейтральних з точки зору вуглецевих викидів і інвестиційна спільнота може оцінити нашу провідну роль».

Мерія міста Нью-Йорк дотримується політики із зниження вуглецевих викидів. Також, після обрання на посаду, президент США Джо Байден наголосив на пріоритетності переходу на чисту енергію та подолання зміни клімату.