Найвідоміший курорт Єгипту обгородили колючим дротом. ФОТО

Ірина Дубровська 11, Лютий 2021, 16:20 150
Найвідоміший курорт Єгипту обгородили колючим дротом. ФОТО

Навколо єгипетського курорту Шарм-ель-Шейх закінчилось будівництво 36-кілометрової бетонної стіни, щоб захистити туристів від зовнішніх загроз.

Про це пише CNN, передає Думка.

Стіна побудована з бетонних плит з відрізками дротяної огорожі, що відокремлюють курорт від пустелі навколо нього. Деякі з плит позначені чорними символами світу.

Шарм-ель-Шейх огородили 36-кілометровою бетонною стіною

“Відстань між ними величезна, до того ж існує велика безпека: друга армія Єгипту захищає Північний Синай, а третя армія – Південний Синай”, – сказав губернатор Південного Синая Халед фуда під час поїздки на вихідних.

За останні півтора десятки років туризм у Південному Синаї постраждав від різних потрясінь.

Повстанські рухи ісламістських бойовиків зосереджені в 360 км від Шарм-ель-Шейху – на північному узбережжі Середземного моря Синаю. Влада Єгипту заявляє, що туристи на узбережжі Червоного моря в безпеці й під захистом армії.

Всі, хто в’їжджає в місто наземним транспортом, повинні проїхати через одні з чотирьох воріт, обладнаних фотоапаратами і сканерами.

Шарм-ель-Шейх огородили 36-кілометровою бетонною стіною

Крім цього, наголошується, що в 2005 році в результаті вибухів бомб в Шарм-ель-Шейху загинули десятки людей – це стало однією з найбільш смертоносних атак в історії країни. Після інциденту, прямі польоти до аеропорту Шарм-ель-Шейху заборонила російська і британська влади.

Маючи потребу в грошах, в Єгипті придумали план з відродження цієї туристичної Мекки.

Будівництво захисної стіни, розпочате у 2018 році, виявилося частиною цього плану. Крім захисту міста від можливих терористів і відділення села бедуїнів, була озвучена версія, що огорожа 6 метрів заввишки захистить ще й море від потрапляння сміття.