“Підгоріло”: російські пропагандисти зганьбилися сюжетом про гру Metro Exodus. ВІДЕО

ДУМКА 20, Лютий 2019, 03:53 206
“Підгоріло”: російські пропагандисти зганьбилися сюжетом про гру Metro Exodus. ВІДЕО

Російські пропагандисти телеканалу ” Росія 24 “в черговий раз зганьбилися, намагаючись звинуватити розробників гри Metro Exodus в”русофобії”.

Про це повідомляє “Думка“.

Ведучий російського ТБ заявив, що розробники гри за мотивами романів Дмитра Глуховського проявили “русофобію” під час її створення. Пропагандист окремо зазначив, що розробниками була українська компанія 4A Games.

“Мабуть, захопилися власними майданними реаліями. А ще познущалися над москвичами, мовляв, не знають, що за межами столиці посеред розрухи і полчищ мутантів теж живуть люди. Як то кажуть, розлога журавлина, плюс махрова русофобія”, – заявив пропагандист.

У свою чергу в мережі зазначили, що пропагандисти в черговий раз зганьбилися, намагаючись видати вигадану ними ж самими “русофобію” за дійсність.

Сам Дмитро Глуховський заявив, що йому дуже приємна така увага з боку пропагандистів. “Я радий, що у них підгоріло. Дуже приємно, що мені вдалося трошки ткнути палицею в їх вулик”, – сказав письменник.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що представник Росії в ООН Віталій Небензя заднім числом записав кума Путіна Віктора Медведчука у кандидати в президенти України.