Південна Корея вперше запустила свої бойові дрони над територією КНДР

ДУМКА 28, Грудень 2022, 09:25 324
Південна Корея вперше запустила свої бойові дрони над територією КНДР

Південна Корея вперше відправила безпілотники через кордон з КНДР, цей безпрецедентний військовий крок стався після того, як режим Кім Чен Ина направив п’ять безпілотних літальних апаратів у її повітряний простір.

Як повідомляє Bloomberg з посиланням на офіційне корейське центральне інформаційне агентство, обмін безпілотниками, який ненадовго припинив зліт польотів у великих аеропортах поблизу Сеула, відбувся, коли Кім Чен Ин відкрив велику політичну зустріч, щоб визначити безпекову, економічну та політичну політику на наступний рік.

Минулий рік він витратив на вдосконалення свого ядерного арсеналу, не виявляючи жодного інтересу в поверненні до переговорів про ядерне роззброєння, які зупинялися на три роки.

У понеділок режим Кіма відправив п’ять безпілотників через кордон, вперше за більш ніж п’ять років. Перший перетнув кордон о 10:25 і повернувся, пролетівши близько трьох годин. Ще четверо були виявлені в понеділок вдень і пізніше зникли з радарів, повідомив Об’єднаний комітет начальників штабів Південної Кореї.